Actueel weer Vlaardingen
Laatste update: 2026-05-20 om 06:14 uur
| Temperatuur | 13.8 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 11.4 km/u uit ZW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1014.3 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 39.2 km/u om 05:01 u |
| Minimum temp. | 13.8 °C om 06:13 u |
| Maximum temp. | 14.5 °C om 03:14 u |
| Windchill | 13.2 °C |
| Hitte index | 13.8 °C |
| Dauwpunt | 11.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 83.0 % |
| Zonnestraling | 12.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 14.0 W/m2 om 06:12 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 06:13 u |
| Zon op | 05:42 u |
| Zon onder | 21:37 u |